Masaj Hizmeti

Premium Spa & Güzellik, yillarin tecrübesi ile alaninda uzman kadrosuyla sizlere essiz bir masaj hizmeti sunmaktadir.

Bakirköy Masaj, yillarin tecrübesi ile alaninda uzman kadrosuyla sizlere essiz bir masaj hizmeti sunmaktadir. Spor masaji, bali masaji, thai masaji, medikal masaj, sultan masaji gibi birçok türü bünyemizden barindirmaktayiz. Kendine deger veren ve kaliteyi benimseyenlerin adresi bakirköy masaj.

Masaj, keyif veya lüks degil, tibbi bir ihtiyaç ve düzenli araliklarla alinmasi gereken koruyucu bir tedavidir. Uzman terapistlerimizden alacaginiz masaj seanslari ile yeniden dogmus gibi hissedeceksiniz. Gelmis geçmis en köklü sifa kaynaklarindan biri olan masaj ile bedeninizi dinlendirmek, arindirmak ve olagan haline nazaran çok daha kaliteli bir sekilde çalismasini saglamak için masaji güvenle tercih edebilirsiniz. Vücudun farkli bölgelerine farkli tekniklerle uygulanan; sifa dolu dogal taslar ve aromatik yaglar ile taçlandirilan çesitli masaj seçenekleri ile degisimi, gelisimi ve dönüsümü dakikalar içinde hissedeceksiniz.

Masaj salonlarimizdaki terapistlerimiz, uygulanan tüm masaj çesitleri hakkinda yogun bir bilgiye ve deneyime sahiptir. Siz sadece istediginiz masaj teknigini bize bildirmeniz yeterlidir. Istediginiz masaj seçenekleri hakkinda bir bilginiz yoksa masaj salonlarimizdaki çalisanlarimizin vücudunuzdaki agrilari bularak gerekli olan masaj teknigini sizin onayiniz alinarak uygulamaktadir.